Дата: від до Скинути

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху до відповідального  ставлення до заходів безпеки

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху до відповідального ставлення до заходів безпеки

Незважаючи на постійні попередження, деякі водії продовжують нехтувати Правилами дорожнього руху та дозволяють собі керувати транспортними засобами нетверезими. Протягом минулого тижня поліцейські склали 19 адмінпротоколів відповідно до ст.130 КУпАП внаслідок керування транспортними засобами особами у стані алкогольного сп'яніння. З них, 9 – Бершадська, 5 – Гайсинська, 2 – Теплицька, 2 – Ладижинська і 1 – Тростянецька територіальні громади.

10:38 26.08.2022

Відбулися урочисті заходи до Дня Незалежності  України

Сьогодні 24 серпня 2022 року відбулися урочисті заходи до Дня Незалежності України на центральній площі в селі Ободівка. В заходах взяли участь сільський голова Костянтин Ременюк, народний депутат України Микола Кучер з дружиною, військовослужбовці ЗСУ, сім'ї загиблих військовослужбовців, працівники виконавчих органів, комунальних підприємст, установ, організацій.

14:00 24.08.2022

«Україна - незалежна та суверенна держава!»

З нагоди надзвичайно важливих та вагомих для нашої держави свят – 31-річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора  Публічна бібліотека Ободівської стг  традиційно підготувала для своїх відвідувачів інформаційно-просвітницькі заходи та заходи із виховання патріотизму і поваги до державних символів України: книжкову інсталяцію «Від минулого до сучасного…»  та  книжкову виставку у вигляді карти України «Україна незалежна та суверенна держава!».

16:42 23.08.2022

До опалювального сезону потрібно підготуватись!

Восени трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоди як господарствам, так і лісовим насадженням. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.

16:02 23.08.2022

Шкільний автобус відремонтовано!

Відремонтований шкільний автобус тепер підвозитиме  дітей та вчителів  з села Козинець до Верхівського ліцею. Для ремонту було виділено кошти із сільського бюджету.

14:23 23.08.2022

Заплановано проведення 39 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови від 22 серпня 2022 року № 85, 25 серпня 2022 року о 10.00 год. в приміщені Ободівського будинку культури  з дотриманням протиепідемічних заходів, заплановано проведення 39 позачергової сесії  Ободівської сільської ради 8 скликання.

13:37 23.08.2022

Ободівським інклюзивно-ресурсним  центром отримано благодійну допомогу

Ободівським інклюзивно-ресурсним центром отримано благодійну допомогу

Початок діяльності комунального закладу «Ободівський інклюзивно-ресурсний центр» Ободівської сільської ради  співпав з початком військової агресії рф. В умовах воєнного стану, важливо забезпечити продовження навчання дітей з особливими освітніми потребами. Комунальний заклад "Ободівський інклюзивно-ресурсний центр" реалізовує право дітей з особливими освітніми потребами на всебічний розвиток, шляхом проведення корекційно-розвиткових занять з фахівцями (консультантами) ІРЦ та психолого-педагогічних консультацій батьків.

12:17 23.08.2022

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий вітає з Днем Незалежності України

Шановні друзі, вітаю з 31-ою річницею Незалежності нашої держави! Українці пройшли суворі випробування, щоб створити власну державу та стати господарями на своїй землі. Зараз Україна переживає найбільш складний період з моменту здобуття Незалежності - в умовах повномасштабної російської агресії ми захищаємо свій вибір жити вільно в своєму домі.

11:41 23.08.2022