Робоча нарада зі старостами щодо вирішення проблемних питань

30 серпня сільський голова Костянтин Ременюк провів робочу нараду зі старостами старостинських округів Ободівської сільської ради за участю керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету сільської ради.

16:24 30.08.2022

Оформити закордонний паспорт можна у будь-якому підрозділі  міграційної служби

Оформити закордонний паспорт можна у будь-якому підрозділі міграційної служби

В перід військової агресії російської федерації проти України актуальним є виїзд громадян за кордон, тому хочемо нагадати, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон - не безстроковий, тобто має певний термін дії, по закінченню якого стає недійсним! Оформити закордонний паспорт можна у будь-якому підрозділі міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

10:20 30.08.2022

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги  перед Вінниччиною»

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»

26 серпня відбулася чергова 28 сесія обласної Ради. На початку сесійного засідання голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

15:28 26.08.2022

До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичним особам власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для  проведення звірки даних?

До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичним особам власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

Відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

13:15 26.08.2022

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху до відповідального  ставлення до заходів безпеки

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху до відповідального ставлення до заходів безпеки

Незважаючи на постійні попередження, деякі водії продовжують нехтувати Правилами дорожнього руху та дозволяють собі керувати транспортними засобами нетверезими. Протягом минулого тижня поліцейські склали 19 адмінпротоколів відповідно до ст.130 КУпАП внаслідок керування транспортними засобами особами у стані алкогольного сп'яніння. З них, 9 – Бершадська, 5 – Гайсинська, 2 – Теплицька, 2 – Ладижинська і 1 – Тростянецька територіальні громади.

10:38 26.08.2022