Оформлення та видача довідок внутрішньо переміщеній особі (ВПО)

З метою врегулювання механізму оформлення та видачі довідки внутрішньо переміщеній особі та у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи” від 13.03.2022 № 269 (далі ? постанова № 269) повідомляємо про наступне.

12:00 22.03.2022

Увага! Шахраї! Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про шахрайства та надає перевірені реквізити для допомоги армії та гуманітарних потреб

Нацбанк України зафіксував розсилку електронних шахрайських листів, у яких нібито від імені НБУ українців просять переказати кошти на допомогу ЗСУ у криптовалюті Зафіксовано дві такі фейкові адреси: helpukraine@bank.gov.ua helpukrainearmy@bank.gov.ua Національний банк України НЕ розсилає електронні листи громадянам НЕ збирає кошти на допомогу у криптогаманці Нагадаємо Перерахувати кошти на допомогу Українській Армії можна тут https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces Кошти на допомогу громадянам, які потерпають від війни тут https://bank.gov.ua/ua/about/humanitarian-aid-to-ukraine Будьте обережні! Допомагайте лише через перевірені організації та використовуйте лише перевірені рахунки! #stoprussia

10:57 18.03.2022

УВАГА! ЗАГАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ!

На виконання Указу Президента України від 24 лютого 2022 року 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", Указу Президента України від 24 лютого 2022 року 69/2022, “Про загальну мобілізацію”, відповідно до Законів України “Про військовий обов'язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” та у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації

18:19 11.03.2022

В Ободівській громаді продовжується збір гуманітарної допомоги

Ободівська територіальна громада від початку воєнних дій надзвичайно активно  включилася до збору благодійної допомоги для українських захисників та постраждалого населення від воєнної агресії. Щоденно сільська рада відправляє гуманітарний вантаж за потребою до визначених місць.

17:54 10.03.2022

До уваги чоловіків зареєстрованих та переміщених Ободівської ТГ

Відповідно до Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" усі чоловіки, віком від 18 до 60 років, які приїхали до Ободівської сільської територіальної громади з інших регіонів України, в обов’язковому порядку повинні стати на військовий облік у Другому відділі Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який знаходиться за адресою: смт Тростянець, вул. Макаренка 7, протягом доби після прибуття. Крім того, усі чоловіки, які зареєстровані в Ободівській територіальній громаді зобов’язані з’явитися на медичний огляд в Тростянецьку ЦРЛ. Після медичного огляду з’явитися у Другий відділ Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який знаходиться за адресою: смт Тростянець, вул. Макаренка 7. При собі мати: військовий квиток, паспорт, ідентифікаційний код.

08:47 10.03.2022