Дата: від до Скинути

Жителі Ободівської громади об’єднались для збору  гуманітарної допомоги військовим

Жителі Ободівської громади об’єднались для збору гуманітарної допомоги військовим

З метою захисту населення, створення системи логістичного забезпечення та надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок вторгнення військ Російської Федерації і введення бойових дій на території України сьогодні, 02 березня 2022 року Ободівська сільська територіальна громада вкотре направляє гуманітарний вантаж.

13:58 02.03.2022

В Ободівській територіальній громаді триває збір гуманітарної допомоги для військових

В Ободівській територіальній громаді організовано пункти збору в сільських клубах (Ободівський СБК, Новоободівський СБК, Цибулівській СБК, Верхівській СБК, Бережанській СК, Торканівській СК) гуманітарної допомоги військовим та постраждалим жителям.

10:14 02.03.2022

Шановні керівники підприємств та підприємці громади!

Ободівська сільська рада повідомляє, що здійснюється збір коштів громадською організацією «Розвиток сільських територій» для забезпечення захисту території Ободівської сільської територіальної громади, підтримки населення в умовах військового стану.

10:00 02.03.2022

ЗАБОРОНЕНО  ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ НА ТЕРИТОРІЇ ОБОДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

ЗАБОРОНЕНО ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ НА ТЕРИТОРІЇ ОБОДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, наказу Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та Начальника Вінницького об’єднаного міського центру комплектування та соціальної підтримки Олега Вінницького та з метою забезпечення громадської безпеки та порядку, з 00. год. 00 хв. 27 лютого 2022 року до 27 березня 2022 року на території Ободівської сільської територіальної громади торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі заборонено!

10:41 01.03.2022

100 грн з кожного гектара оброблюваних земель - вінницькі аграрії пропонують скинутись Збройним Силам України, - Сергій Борзов

«Вінниччина завжди була і залишається беззаперечним лідером з виробництва сільськогосподарської продукції. Понад 2,5 тис. сільськогосподарських підприємств різної організаційно-правової форми господарювання обробляють 1,2 млн га сільськогосподарських земель.

18:19 28.02.2022

На Вінниччині коменданська година триватиме з 22:00 до 7:00, рух транспорту, окрім того, що має спецперепустки, заборонено

Нагадуємо, під час комендантської години діє заборона перебування громадян у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток (довідок) і посвідчень, крім медичних працівників).

18:15 28.02.2022

Щодо питань необхідності світломаскування (вимкнення вуличного освітлення , світла в оселях)

Дане питання розглянуто на засіданні штабу оборони Вінницької області. Офіційна позиція влади наступна. В сучасних умовах ведення бойових дій ворожа авіаціє визначає цілі застосовуючи сучасні військові GPS  новігатори, для них немає значення освітлення.

14:03 28.02.2022