Дата: від до Скинути

Ободівська громада провела в останню путь свого земляка, Героя - Олександра Кулікова

28 грудня 2022 року жителі Ободівської територіальної громади провели в останню путь свого земляка, Героя – Олександра Кулікова. Олександр загинув 25 лютого 2022 року в Херсонській області від поранень не сумісними з життям.

19:23 28.12.2022

Увага! Нова форма декларації з плати за землю.

Державна податкова служба України повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 18.02.2022 № 83 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.03.2022 за № 303/37639у (далі - наказ № 83), затверджено нову редакцію податкової декларації з плати за землю (далі - Декларація).

15:52 28.12.2022

Ободівська територіальна громада зустрічала загиблого воїна-героя Олександра Кулікова

На  колінах, з державними прапорами в руках вчора, 27 грудня, в Ободівській територіальній громаді зустрічали загиблого Героя Олександра Кулікова.   Олександр загинув ще на початку війни 25 лютого 2022 року, захищаючи підступи до Херсона. Лише нині з’явилася можливість забрати тіло загиблого для перепоховання у рідному селі Цибулівка.

08:00 28.12.2022

Зустрічаємо загиблого Героя

Ободівська  громада сьогодні  знову у жалобі, бо зустрічаємо нашого загиблого Героя Кулікова Олександра Олександровича. Олександр загинув ще на початку війни 25 лютого 2022 року, захищаючи підступи до Херсона. Лише нині з’явилася можливість забрати тіло загиблого для перепоховання у рідному селі Цибулівка.

13:54 27.12.2022

ТРИВАЛІСТЬ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ – НЕ ЗМІНЮВАТИМЕТЬСЯ

Шановні жителі та гості Гайсинського району! Нагадуємо, що у Вінницькій області з 24.00 год до 05.00 год продовжує діяти комендантська година. Громадянам заборонено перебувати на вулицях та громадських місцях. Виключення – дорога до найближчого укриття у разі тривоги. Працівники поліції мають право затримувати порушників встановлених обмежень, перевіряти їх документи, речі, транспортні засоби. А в разі необхідності доставляти їх до підрозділів поліції.

09:29 27.12.2022