Урочистості з нагоди Дня працівників освіти та Всеукраїнського дня бібліотек

З нагоди Всеукраїнського дня  бібліотек та напередодні Дня працівників освіти у Публічній бібліотеці Ободівської сільської територіальної громади вітання приймали освітяни та бібліотекарі нашої громади.

14:22 04.10.2022

Поліція закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися  Правил дорожнього руху

Поліція закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху

У період з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 479 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події, у тому числі 110 злочинів мають ознаки кримінальних правопорушень, з них: 6 - порушення правил безпеки дорожнього руху, 4 - підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, 3 - нанесення тілесних ушкоджень, 2 - крадіжки, 1 - незаконне позбавлення волі або викрадення людини, 1 – умисне вбивство. Зокрема, знову почастішали випадки заволодіння коштами громадян внаслідок шахрайських дій, майже по 40 фактах розпочато кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

08:56 04.10.2022

Профілактичний захід  "Єдиний урок з безпеки"  у КЗ "Новоободівський ліцей"

29.09.2022 року тростянецькими рятувальниками у рамках надання практичної допомоги щодо безпечних умов перебування у закладах освіти  на території Ободівської територіальної громади було проведено профілактичний захід  "Єдиний урок з безпеки"  у комунальному закладі "Новоободівський ліцей", на якому дітям   роз’яснено основні правила поведінки при отриманні сигналу «Повітряна тривога» та дії у разі виявлення підозрілих предметів.

16:16 29.09.2022