Дата: від до Скинути

Поліція Гайсинщини спільно з громадами реалізовує проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

Питання безпечного дитячого середовища є пріоритним в діяльності Національної поліції України. Саме тому за ініціативи Ювенальної поліції України запроваджено проєкт «Вихователь безпеки».

09:16 29.09.2022

Користуйтесь газом з дотриманням правил безпеки

Напередодні опалювального сезону АТ «Вінницягаз» закликає усіх споживачів дотримуватися правил безпеки під час використання газу в побуті. У поточному році аварійно-диспетчерська служба компанії виконала понад 10 тис. заявок за номером 104.

15:27 28.09.2022

Зустрічали на колінах загиблого Героя у російсько-українській війні

На  колінах, з державними прапорами в руках сьогодні, 27 вересня, у Ободівській громаді зустрічали загиблого Героя Володимира Кіпорука.    Дорогою його зустрічали ободівчани – люди зупиняли машини на узбіччях і ставали на коліна. Виходили на дорогу зі своїх дворів і приєднувалися до коридору пошани.

23:15 27.09.2022

До уваги жителів пільгової категорії населення Ободівської сільської територіальної  громади

До уваги жителів пільгової категорії населення Ободівської сільської територіальної громади

Відповідно до рішення виконавчого комітету 20 липня 2022 року № 311 «Про забезпечення пільгових категорій населення дровами паливними» (зі змінами та доповненнями) повідомляємо про те, що:

15:15 27.09.2022

27-28 вересня оголошено Дні жалоби на всій території Ободівської СТГ

У зв'язку із загибеллю воїна-героя Кіпорука Володимира Миколайовича, життя якого обірвалось від рук російських окупантів під час запеклих боїв, 27-28 вересня 2022 року на території Ободівської сільської територіальної громади оголошено Дні жалоби.

11:26 27.09.2022

Щоденна турбота про наших захисників – наш внесок у перемогу

Ободівська сільська рада з перших днів війни долучається до  волонтерської діяльності по забезпеченню військовослужбовців всім необхідним.  До військових частин було передано чимало продуктів харчування, засобів гігієни, матеріалів для облаштування фортифікаційних споруд. Завдячуючи  фінансовим пожертвам  жителів громади було придбано спорядження для військових, одяг, взуття. Активна  співпраця сільської ради з благодійними фондами  допомогла у  отриманні для наших хлопців бронежилетів,  берців,  форми  та іншої військової амуніції.

10:25 27.09.2022

Захищаючи Україну загинув воїн з Ободівки Володимир Кіпорук

І знову Ободівська громада в жалобі, ще кровоточить рана від недавньої втрати воїна – односельчанина Володимира Гунько….. І знову Володимир… Володимир Кіпорук – батько двох дітей ,чоловік, сусід, колега по роботі, просто молода людина, якій ще жити б і жити. Одружувати дітей, радіти онукам, бути опорою та надавати підтримку своїй сім’ї.

14:56 26.09.2022