Дата: від до Скинути

За період з 18 по 24 квітня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 431 повідомлення та заява громадян про злочини та інші події, з них 43 з ознаками кримінальних правопорушень

За вказаний період на території району зареєстровано 10 фактів спричинення тілесних ушкоджень, слідством розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження), тривають досудові розслідування.

09:19 28.04.2022

В Ободівській громаді продовжуються заходи з благоустрою «За чисте довкілля».

В Ободівській громаді продовжуються заходи з благоустрою «За чисте довкілля». Співробітники апарату сільської ради, виконавчих органів, комунальних закладів та установ, КП «Ободівка Комун Сервіс» сьогодні  провели  низку заходів з благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля громади. Здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан парків, скверів, дитячих  майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць, доріг.

12:43 27.04.2022

Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств в умовах воєнного стану

Законом України від 01.04.2022 №2173-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування окремих податків в період воєнного, надзвичайного стану» передбачено новації щодо оподаткування податком на прибуток підприємств.

08:17 27.04.2022

Чи оподатковується ПДФО благодійна допомога, надана благодійниками протягом дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану на користь учасників бойових дій, ФО, які мешкають на території населених пунктів, де проводяться бойові дії, працівників підприємств, установ, організацій, сил цивільного захисту, які залучаються та беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації? Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), зокрема, п.п. 165.1.54 п. 165.1. ст. 165 доповнено новим п.п. «в».

17:00 25.04.2022

Статус ВПО тепер можна тримати в «Дії»

Якщо через війну вам довелося покинути домівку й евакуюватися до більш безпечних місць, то ви можете отримати в «Дії» за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.

15:03 25.04.2022

ДПС надає послуги з формування сертифікатів відкритих ключів користувачів

В умовах дії воєнного стану програмно-технічний комплекс кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) та більшість відокремлених пунктів реєстрації (далі – ВПР) працюють і  надають відповідні послуги клієнтам. Ознайомитись з переліком, адресами та графіком роботи ВПР можна на офіційному інформаційному ресурсі Надавача  (https://acskidd.gov.ua/contacts).

09:52 25.04.2022