Дата: від до Скинути

До уваги платників податків, які бажають обрати спрощену систему з особливостями оподаткування на період дії воєнного, надзвичайного стану

Президентом України 15 квітня 2022 року підписано Закон України  від 01 квітня 2022 року № 2173-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування окремих податків у період воєнного, надзвичайного стану» (далі – Закон), яким внесено зміни, зокрема, до пункту 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

13:05 21.04.2022

Ободівська громада отримала необхідний вантаж для вимушених переселенців від обласного гуманітарного штабу

20 квітня, начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов відвідав Ободівську територіальну громаду з метою доставки гуманітарного вантажу від обласного штабу військової адміністрації для осіб, які тимчасово переміщені із місць активних бойових дій до Ободівської сільської територіальної громади.

11:55 21.04.2022

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

Сьогодні  20 квітня начальником Відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму сільської ради О.А. Сліденко було проведено нараду директорів ЗДО за участю керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету сільської ради Піган В.Л., начальника  фінансового управління сільської ради  Заставнюк Н.В. На порядок денний було винесено питання щодо  змін до розподілу освітньої субвенції на 2022 рік та особливості фінансування освітянської галузі в умовах воєнного стану, щодо завершення навчально-виховного процесу 2021 – 2022 н.р., щодо  особливостей трудових відносин в умовах воєнного стану.

15:42 20.04.2022

Особливості визначення податкових зобов’язань з ПДВ платниками, які застосовують касовий метод податкового обліку, при їх переході на спрощену систему оподаткування за ставкою 2 відс. та поверненні зі спрощеної системи оподаткування на загальну

Відповідно до підпункту 14.1.266 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) касовий метод для цілей оподаткування згідно з розділом V ПКУ – метод податкового обліку, за яким дата виникнення податкових зобов’язань визначається як дата зарахування (отримання) коштів на рахунки платника податку, відкриті в установах банків та/або в органах, що

14:50 20.04.2022

Підприємства АПК можуть отримати фінансування під 0 % річних від Ощадбанку на підтримку посівної кампанії

З 28 березня 2022 року в АТ « Ощадбанк» стартувала програма підтримки агропромислових Підприємств (АПК) на проведення комплексу весняно-польових робіт в рамках державних програм підтримки «Доступні кредити 5-7-9 %» та «Державні гарантії на портфельній основі». В рамках програм підприємства АПК можуть отримати фінансування під 0 % річних із забезпеченням у вигляді 80 % державної гарантії.

11:16 19.04.2022

Як відзначатимуть Песах та Великдень на Вінниччині в умовах воєнного стану

Особливості відзначення Песаха і Великодня на території Вінницької області в умовах правового режиму воєнного стану обговорили на засіданні секретаріату обласної Ради Церков та релігійних організацій при начальнику обласної військової адміністрації.

10:54 19.04.2022