Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 18.11.2021 09:29

Фото без опису17 листопада 2021 року під керівництвом сільського голови Костянтина Ременюка відбулось засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ободівської сільської територіальної громади.

На порядку денному розглядалось питання про запровадження на території Ободівської територіальної громади Гайсинського району  обмежувальних протиепідемічних заходів у зв’язку із «червоним» рівнем епідеміологічної безпеки у Вінницькій області.

Сільський голова, голова комісії Костянтин Ременюк поінформував, що з початку вересня поточного року на території області спостерігається чергове зростання захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2.

За минулий тиждень зареєстровано 4952 підтверджених випадків захворювання. Рівень захворюваності склав 321,9 вип. на 100  тис. нас., і був на 24 % вищим ніж за попередній тиждень.

Серед захворілих 502 дітей, проти 293 дітей за минулий тиждень. Захворюваність серед дітей зросла на 70 %.

Станом на 16 листопада 2021 р. на території області зареєстровано 94985 підтверджених випадків захворювання, в т.ч.  5597 дітей.

Зареєстровано 2372 летальних випадків (в т.ч. 3 дитини та 28 медиків). На даний час хворіє 13 990 осіб.

Невтішна ситуація і у нашій Ободівській територіальній громаді. Маємо наступну статистику: з початку введення  карантинних заходів  зареєстровано  391 підтверджений  випадок захворювання, з них:

• 32 дитини;

• 22 працівники освіти;

• 7 – медичних працівників.

На даний час хворіє 66 осіб, з них: 6 - дітей, 2 – працівників освіти.

За жовтень - листопад  поточного року маємо значний ріст захворюваності у громаді, так за останні два тижні маємо щодоби до 10 позитивних хворих. На жаль, кількість померлих від ускладнень коронавірусної хвороби становить 21 особа.

Тепер щодо стану вакцинації у Ободівській територіальній громаді: всього задекларовано у сімейних лікарів 5 944 особи. Однією дозою щеплено 2 364 особи, що становить   39,8% (по району 33,8%),  двома дозами – 1797 осіб,   30,2 % (по району – 24,5 %). Разом І і ІІ дозою вакциновано 4161 особа – 70 % (по району – 58,3 %). Отже, бачимо, що ситуація із вакцинацією населення у Ободівській громаді є значно кращою, ніж в цілому по району.

За результатами засідання комісії ТЕБ та НС прийнято відповідне рішення.

Протокол ТЕБ та НС № 12 від 17.11.2021 року.