Про організацію прийому громадян в Ободівській сільській раді

ОБОДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21 вересня 2021 року                         с. Ободівка                                 № 93

Про організацію прийому громадян

в Ободівській сільській раді

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою організації роботи із зверненнями громадян та проведення прийому громадян керівництвом в Ободівській сільській раді:

1.Затвердити графіки:

1) особистого прийому громадян Ободівським сільським головою, секретарем сільської ради та керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Ободівської сільської ради (додаток 1);

2) проведення виїзних днів прийому громадян Ободівським сільським головою (додаток 2);

3) особистого прийому громадян старостами старостинських округів Ободівської сільської ради (додаток 3);

2. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті Ободівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Костянтин РЕМЕНЮК