Шкільний автобус відремонтовано!

Дата: 23.08.2022 14:23

Відремонтований шкільний автобус тепер підвозитиме  дітей та вчителів  з села Козинець до Верхівського ліцею. Для ремонту було виділено кошти із сільського бюджету.

Сільський голова Костянтин Ременюк висловлює подяку тим, хто долучився до відновлення шкільного автобуса, з метою забезпечення підвозу учнів. Особливо слід відзначити  ініціативу старости Верхівського старостинського округу Миколи Пилипенка, який організував людей, привозив необхідні запчастини. Щира вдячність жителям села Верхівки Віталію Фризі та Руслану Пуньку, які мають «золоті руки»  та провели великий обсяг робіт з відновлення автобуса,мешканцям села Верхівки з числа внутрішньо-переміщених осіб, які допомагали провести підготовчі роботи перед фарбуванням. Тепер автобус- як новий!