Гунько Володимир Васильович

Дата: 29.12.2022 15:21

Дата народження та смерті:  Народився 23.04.1989 р., загинув 30.07.2022 р.

Військове звання: командир гранатометного взводу роти вогневої підтримки, старший лейтенант

Коротка біографія: Гунько Володимир Васильович народився 23.04.1989 року в с. Ободівка, в сімї Гунько Василя Дмитровича та Тетяни Степанівни. В 1995 р. пішов до першого класу Ободівської середньої школи, яку закінчив у 2006 році. В цьому ж році вступив до Львівської міжрегіональної академії управління персоналом на факультет фінансів. В 2011 році закінчив її та отримав ступінь магістра фінансів. Також отримав звання молодшого лейтенанта після закінчення військової кафедри академії. Деякий час він працював у м. Львів. У 2013 р. переїхав до м. Київ, де працював менеджером в торгівельній фірмі.

У 2014 р. після анексії Криму, Донецької та Луганської областей росією, Володимир записався добровольцем у добровольчий батальйон «Донбас» та пішов воювати за незалежність України. Під час служби пройшов Іловайський котел, в якому потрапив до полону російських окупантів. У полоні пробув 4 місяці та був звільнений 28.12.2014 р. Після полону пройшовши місячну реабілітацію, знову був призваний до лав ЗСУ і був направлений воювати до м. Маріуполь.

В 2016 р. після закінчення контракту був звільнений із ЗСУ та повернувся в м. Київ на своє попереднє місце роботи. Володимир, працюючи в м. Київ постійно підтримував зв’язки зі своїми побратимами, які воювали, займався волонтерською діяльністю.

28 лютого 2022 року після початку російського вторгнення, Володимир знову добровольцем пішов до лав ЗСУ та воював у президентському полку в м. Київ. Після звільнення міст Києва,  Ірпінь, Бучі та Київської області Володимир написав рапорт на перевід його на службу в м. Бахмут Донецької області, де точилися самі запеклі бої на даний час.

Залишилися батьки.

Причина та місце загибелі: Під час ведення бойових дій в районі населеного пункту м. Бахмут Донецької області.

Місце поховання: місцеве кладовище в с. Ободівка