Сумна звістка сколихнула Ободівську громаду....

Дата: 10.05.2023 10:36

07 травня 2023 року, захищаючи Україну від російського агресора, в результаті артилерійського та мінометного обстрілу позицій противником в районі н.п. Спірне Донецької області, загинув  Трохименко Сергій Антонович, 1979 р.н.,  житель села Ободівка.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого: дружині Віті, донечкам Тетяні, Даші, матері Любові Іванівні,  батькові Антону Олександровичу, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Сергія назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Вічна пам'ять Герою України! Навіки слава!

Герої не вмирають!

Інформацію про церемонію прощання буде повідомлено додатково.