Трохименко Сергій Антонович

Дата: 16.05.2023 15:49

Дата і місце народження: 01 березня 1979 р.,  с. Ободівка

Дата і місце смерті: 07 травня 2023 р.,  н.п. Спірне  Донецька обл.

Військова служба: старший сержант, головний сержант-командир міномета мінометного взводу 2 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1 мінометного батальйону оперативного призначення військової частини 3028 Західного ОТО Національної Гвардії України.

Коротка біографія: Народився  01 березня 1979 року у с. Ободівка. Навчався в Ободівській загальноосвітній школі, по закінченні якої, 1995 р. вступив до Верхівського сільськогосподарського технікуму, на спеціальність «Агрономія». Після завершення навчання був призваний на строкову службу: морська піхота м. Севастополь. Працював  у ТОВ «Ліс Майстер».

З 2014  року брав участь  в антитерористичній операції  по захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

З  26 лютого 2022 року  був мобілізований на військову службу. Залишились дружина, батьки, дві донечки.

Місце поховання: с. Ободівка