Знову трагічна звістка з фронту в Ободівській громаді.

Дата: 24.07.2023 18:42

З великим сумом повідомляємо, що 23 липня 2023 року загинув наш земляк, житель с. Торканівка – Соловей Віталій Іванович, 1985 року народження, радіотелефоніст 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 411 окремого стрілецького батальйону внаслідок танкового обстрілу в районі н.п. Терни Донецької області.

Віталій був відданий військовій присязі, він відправлявся на передову, знаючи ризики, але все ж продовжував залишатися міцним і незламним. Він був символом сміливості та самопожертви, готовий ризикувати власним життям, щоб забезпечити безпеку і свободу, боротися за незалежність України.

Ободівська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя з приводу непоправної втрати.

Світла память та вічна шана Герою!