Фахівець КУ "Центр надання соціальних послуг" прийняла участь у тренінгу з ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Дата: 12.02.2024 13:48

ГО «Джерело надії України» з листопада 2023 року за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації впроваджує проєкт «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми чи експлуатації у Вінницькій області», який підтримується Міжнародною організацією з міграції (далі – МОМ) та фінансується USAID.

Даний проєкт передбачає проведення низки тренінгів, спрямованих на розбудову Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми, і покращення доступу до допомоги постраждалих осіб.

08-09.02.2024 р. фахівець із соціальної роботи відділення надання соціальних послуг сім"ї, дітям та молоді КУ «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» Катерина Андрусь приймала участь у дводенному тренінгу з ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, і надання їм комплексної допомоги для спеціалістів ТГ, дотичних до реалізації на місцях держаної політики протидії торгівлі людьми, який відбувся у м. Вінниці.