Минає два роки з трагічної загибелі Героя Олександра Кулікова.

Дата: 26.02.2024 08:32

Фото без опису Сьогодні, 26 лютого, минає два роки з дня трагічної загибелі Захисника України, нашого земляка, Кулікова Олександра Олександровича, 1980 р.н., стрільця-снайпера 2 механізованого взводу механізованої роти, старшого солдата з с. Цибулівка.

Герой віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої московської навали. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

Сьогодні, рідні, близькі, друзі, представники міської влади, знайомі, жителі громади зібралися біля могили Захисника щоб вшанувати світну пам’ять Героя.

Олександр був щирим, відкритим у спілкуванні, понад усе любив свою родину, рідний край, українську землю. Він мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил. Саме таким він залишиться в нашій пам’яті.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі...

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!