Гайсинська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує.

Дата: 16.07.2024 08:10

Фото без опису За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Міністерства цифрової трансформації України запроваджується проєкт з проведення ідентифікації та реєстрації домашніх тварин.

Проєкт передбачає створення Єдиного державного електронного реєстру для одержання оперативної та надійної інформації про домашніх тварин і задля забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя.

У проєкті беруть участь не тільки ветеринарні лікарі державних закладів ветмедицини, а й приватні ліцензовані ветеринарні лікарі (ФОПи та лікарі приватних закладів ветеринарної медицини), які спеціалізуються на домашніх тваринах. Вони зможуть працювати з Єдиним державним електронним реєстром і видавати ветеринарні паспорти державного зразка.

Ця ініціатива є важливим кроком у вдосконаленні системи контролю над епізоотичною ситуацією та розвитку ветеринарної галузі в Україні.

Держпродспоживслужба, як ініціатор проєкту, проводить інформаційну кампанію для ветеринарних лікарів у всіх областях України щодо роботи з Реєстром, на яких ви дізнаєтесь про:

• мету і завдання Єдиного державного реєстру;
  • роль ветеринарів у проєкті;
  • функції та можливості реєстру;
  • порядок реєстрації домашніх тварин;
  • перелік ветеринарних систем, які залучені в проєкт.

Зустріч для керівників державних та приватних закладів ветеринарної медицини Вінницької області відбудеться у вівторок, 16 липня, об 11:00 в Технологічно-промисловому фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету за адресою: м. Вінниця, проспект Юності, 8 (перший поверх, ауд. 8).

Участь у заході обов’язково за попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/hESuLVQBfc9p4PC49.

Закликаємо вас взяти участь у зустрічі Держпродспоживслужби та сприяти ефективному впровадженню Єдиного державного реєстру.