Привітання сільського голови Костянтина Ременюка з Всеукраїнським днем бібліотек.

Дата: 30.09.2024 08:23

Фото без опису Шановні бібліотекарі Ободівської громади та ветерани бібліотечної галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку пам’яток писемності, зберігачем і популяризатором духовної спадщини поколінь.

Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.

Бажаю вам, шановні працівники бібліотек, в реаліях стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, продовжувати прищеплювати любов до книг, пізнання, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів на благо нашої громади, на благо нашої України!

Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Нехай ваша праця – праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Зичу Вам і Вашим близьким міцного здоров’я,  миру, благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі. Нехай ніколи не покидають Вас почуття оптимізму та віри в Перемогу!

З повагою, сільський голова Костянтин Ременюк.